راهنمای رزرو غذا

راهنمای شارژ کیف پول

دانشجویان , کارمندان و اساتید محترم جهت شارژ کیف پول خود به نشانی  ewallet.iut.ac.ir   می توانند از روش های زیر اقدام نمایند:

۱-    استفاده از IPG

ابتدا وارد پورتال کیف پول خود شوید و از منوی امکانات کاربری, گزینه "شارژ کیف پول" را انتخاب نمایید و بعد از انتخاب مبلغ مورد نظر و حساب مربوطه می توانید از درگاه IPG جهت شارژ کیف پول خود استفاده کنید.

۲-    استفاده از USSD

بعد از ورود به سامانه از منوی امکانات کاربری, گزینه ثبت شماره همراه را انتخاب نموده و پس از آن در فرم باز شده شماره تلفن همراه خود را وارد نمائید، و سپس دکمه ذخیره را انتخاب نمائیدپس از ثبت شماره تلفن، کد پیگیری را به شماره ۲۰۰۷۲۶۲ پیامک نمائید. در صورتی که عملیات ثبت شماره همراه با موفقیت انجام گیرد, یک پیامک جدید جهت تایید شماره همراه به شماره همراه شما ارسال می گردد.

سپس با شماره گیری  #۷۲۶۲*۷۷۰*   از طریق تلفن همراه خود, وارد درگاه پرداخت اینترنتی  ussd شرکت پیام مشرق گردیده، حال کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

مرحله اول       عدد (۲: دانشگاه) را انتخاب و کلید ارسال یا عدد (۰: ادامه) را در تلفن همراه خود انتخاب نمایید.

مرحله دوم        عدد (۱: دانشگاه صنعتی اصفهان) را انتخاب و کلید ارسال یا عدد (۰:ادامه) را انتخاب نمایید.

مرحله سوم      مبلغ مورد نظر جهت شارژ را  وارد نمائید.

مرحله چهارم     وارد نمودن شماره کارت بانکی .

مرحله پنجم      رمز اینترنی کارت بانکی خود را  ثبت و کلید ارسال را انتخاب نمائید.

راهنمای رزرو غذا

جهت رزرو غذا لازم است ابتدا از سامانه کیف پول , موجودی حساب معاونت دانشجویی خود را افزایش دهید. سپس از منوی امکانات کاربری, گزینه "ورود به سامانه تغذیه" را انتخاب نمایید. (در صورت تمایل می توانید از آدرس مستقیم این سامانه به نشانی dining.iut.ac.ir نیز استفاده نمایید).

در صفحه اول این سامانه رستوران های مجاز جهت رزرو غذا را مشاهده می کنید. با انتخاب هر رستوران وعده های مجاز به شما نمایش داده می شود. با کلیک برروی هر وعده غذایی قادر به رزرو آن وعده می باشید.

نکات مهم جهت رزرو غذا :

  • رزرو غذا تا ۳۶ ساعت قبل از سرو وعده غذایی امکان پذیر است. در غیر این صورت دانشجو باید غذای مورد نظر را حین سرو وعده به صورت روزخرید تهیه نماید.
  • هزینه روز خرید غذا مبلغ ۲۰۰۰ تومان می‌باشد.
  • غذای روزخرید تنها در صورت موجود بودن غذا سرو می‌شود و تضمینی برای استفاده از آن وجود ندارد. لذا کاربران محترم تا حد امکان سعی کنند غذاهای مورد نیاز خود را رزرو نمایند.
  • در هر وعده غذایی امکان رزرو یک نوع غذا وجود دارد.
  • در صورتی که غذا با موفقیت رزرو شده باشد، نام غذا به صورت سبز رنگ در می‌آید و در صورتی که غذا خورده شود آبی رنگ خواهد شد.
  • کنسل رزرو غذا تا ۳۶ ساعت قبل از سرو وعده غذایی امکان پذیر است. در غیر این صورت مبلغ یارانه‌ای غذای مورد نظر از حساب دانشجو کسر خواهد گردید.
  • برای کنسل رزرو غذا، بر روی غذای مورد نظر کلیک کرده و سپس دکمه "Ok" را فشار دهید.
  • در صورتی که در طول هر ماه بیش از دوبار وعده غذایی که رزرو کرده اید را استفاده نکنید، برای مرتبه سوم به بعد مبلغ تمام شده غذا به عنوان جریمه برای شما منظور می‌گردد. لذا توصیه می‌شود هنگام رزرو غذا دقت لازم را مبذول نمایید.

تحت نظارت وف بومی